Dobrý spánek – e-booky proti nespavosti

Nespavost - e-booky Zápasíte s usínáním nebo je váš spánek nekvalitní? Máme pro vás něco, co to může změnit. Psycholožka PhDr. Michaela Peterková sestavila tři e-booky, v nichž se dozvíte, co pro svůj zdravý spánek můžete udělat. Nespavost je často psychický problém, jehož souvislosti jsou ale široké – pojďme je hledat a vylepšit.

ebnahled-spa110 X PRO DOBRÉ SPANÍ

V tomto e-booku na vás čeká deset prověřených zásad. Některé asi budete znát, ale jiné vás překvapí. Dozvíte se, jak s nespavostí souvisí e-maily, světlo, studené nohy nebo hodiny v ložnici. Dostanete deset srozumitelných tipů, které můžete snadno realizovat a díky kterým máte šanci na okamžité zlepšení svého spánku.

Tento e-book je součástí relaxačně-sugestivní nahrávky Dobrý spánek 1 na www.relaxace.psychoweb.cz – e-book získáte automaticky, když si opatříte tuto nahrávku.

ebnahled-spa2ČTVRTSTOLETÍ S NESPAVOSTÍ

Někomu stačí mírně nakloněná rovina a okamžitě spí. Jinému se v hlavě hodí spousta věcí a spánek je v nedohlednu. Pokud patříte do té druhé skupiny, mohl by se vám tento e-book dost hodit. Najdete v něm osobní tipy od Michaely Peterkové, která sama, díky svému sovímu nastavení, hledala způsoby, jak usnout bez prášků a relativně rychle.

Jak si v hlavě vytvořit podmínky, aby spánek vůbec mohl přijít, to se dozvíte právě v tomto e-booku. E-book dostanete zdarma k relaxační nahrávce Dobrý spánek 2 na www.relaxace.psychoweb.cz

ebnahled-spa3SPÁNKOVÝ DENÍK

Máte rádi detektivky? Se Spánkovým deníkem se detektivem stanete sami. Spánkový deník je sofistikovaná tabulka, do které si vyplníte určité údaje; po nějaké době budete v těchto údajích pátrat po zloději nebo zlodějích, kteří vám kradou spánek.

Vyplnění Spánkového deníku vám zabere ani ne pět minut denně. Za dva týdny možná odhalíte nečekané souvislosti a budete přesně vědět, co dělat, abyste konečně dobře spali.

Spánkový deník nelze samostatně sehnat, ale získáte ho jako dárek k relaxačně sugestivní nahrávce Dobrý spánek 3 na www.relaxace.psychoweb.cz

Získat e-booky k překonání nespavosti

 

Michaela Peterková – o autorce e-booků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *