Nabízené služby

Michaela PeterkováPhDr. Michaela Peterková

Semináře, přednášky

Uspořádám pro vás přednášky a semináře z oblasti duševního zdraví, zvládání stresu a úzkosti, relaxačních technik a základů psychologie. Podrobné informace a anotace již připravených akcí najdete v sekci Kurzy a semináře. Semináře i přednášky jsou do nějaké míry tvárné, mohou se přizpůsobit vašim konkrétním požadavkům.

Rozsah seminářů přednášek je věcí konkrétní dohody, obvykle je to 1-6 hodin. Složitější témata se pak řeší v sérii několika akcí. Kratší akce se soustředí na východní Čechy, ale přijedu za vámi prakticky kamkoli s tím, že zde záleží na rozumném poměru nároků na cestování a rozsahu semináře. Cena závisí na charakteru, tématu a rozsahu akce. Pro podrobnosti mě kontaktujte:  Michaela Peterková, info (z@vináč) psyx.cz

Informace o mě a mé kvalifikaci
Anotace vybraných seminářů
.

poradenstvíIndividuální psychologické konzultace

V rámci individuálních konzultací se věnuji klientům, kteří hledají cestu ze svých náročných životních situací. Momentálně pracuji pouze s klienty, kteří za mnou docházejí dlouhodobě. Nové klienty na dlouhodobou práci kvůli velkému časovému vytížení nyní nemohu přijímat – ale případná jedno- dvou- tří-rázová konzultace sloužící k základní orientaci nebo úlevě ze svěření něčeho tíživého je věc možná.

Co nedělám/neumím: „Oficiální“ posudky, závislosti (s výjimkou cigaret), problémy u dětí, opravy (např. „Opravte mi manžela, zlobí.“), zázraky😉

Co dělám a snad i trochu umím:

Zabývám se lidmi dospělými a zdravými (kteří mají například potíže se sebedůvěrou, jsou s něčím nespokojení, nacházejí se v obtížné osobní situaci) nebo lidmi s lehčími psychickými problémy (poruchy nálady, úzkostné poruchy). V roli psycholožky se cítím jako průvodce člověka, pro kterého je v danou chvíli těžké cestovat životem samostatně. Můžu vám poskytnout podporu, podělit se o nějaké zkušenosti a bavit se s vámi o tom, kam jít, kam ne – a nakonec si o všem rozhodnete sami.

Typy konzultací podle toho, co právě potřebujete:

:: Porozumění sobě – Proč mám určité myšlenky a pocity a proč dělám to, co dělám (pracuji pomocí transakční analýzy)

:: Najít řešení určité situace – Pomůžu vám pochopit situaci, ve které jste, a podpořím vás v nalezení řešení

:: Vyslechnutí – Pokud ze sebe potřebujete něco dostat, moje uši jsou tu pro vás

Pracuji za přímou platbu za honorář zhruba ve výši sazby vlídného opraváře praček – 600 Kč za 50 min. konzultaci, 900 Kč za 90 min.

Najdete mě v Jaroměři. Služební telefon nemám, napište prosím na info (z@vináč) psyx.cz

.

online testy osobnostiTvorba psychologických testů

Potřebujete test pro přijímání zaměstnanců nebo pro svůj webový projekt? Pak vám takový test z oblasti osobnosti, duševního zdraví a výkonu (schopnosti, IQ) můžeme vyrobit na míru.
Testování zaměstnanců a uchazečů o zaměstnání
Jiné psychologické testy