Psychologické poradenství

PhDr. Michaela Peterková (1975), Jaroměř, poradenská psycholožka a konzultantka osobnostního rozvoje

Poskytuji konzultace v oblasti duševní (ne)pohody, vztahů a osobní situace. Pracuji s dospělými klienty, případně i s dospívajícími od 15 let výše. Práce mám hodně, ale občas se místo najde, zejména pokud máte čas i dopoledne.

Moje kvalifikace: Jednooborová psychologie a navazující vzdělání a kurzy: Poruchy osobnosti, pozitivní psychologie, hypnóza aj.

V roli psycholožky se cítím jako průvodce člověka, pro kterého je v danou chvíli těžké cestovat životem samostatně. Můžu vám poskytnout podporu, prostor pro porozumění vaší situaci, naučit vás nové dovednosti, podělit se o zkušenosti a najít alternativy – a nakonec si o všem rozhodnete sami.

Typy konzultací podle toho, co právě potřebujete:

:: Najít řešení určité situace – Pomůžu vám pochopit situaci, ve které jste, a podpořím vás v nalezení řešení

:: Naučit se něco nového – Např. jak zvládat stres a úzkost, jak se uvolnit (meditace a relaxace), jak lépe komunikovat

:: Porozumění sobě a rozvoj osobnosti – Proč máte určité myšlenky a pocity a proč děláte to, co děláte

:: Vyslechnutí – Pokud ze sebe potřebujete něco dostat, moje uši jsou tu pro vás

:: Orientační diagnostika a případné nasměrování na jinou péči

(Většinou je to stejně mix 😉)

Zabývám se prací s klienty, kteří svou situaci (jakž takž) zvládají. Jste v akutní krizi? ⚡ Kontaktujte nejbližší psychiatrickou nemocnici, popřípadě linku důvěry 222 580 697, linku důvěry pro děti 241 484 149, krizovou linku pro dospělé 116 123, linku pro seniory 800 157 157 nebo linku pro oběti kriminality a domácího násilí 116 006 nebo volejte záchranku 155 (jak psychiatrické nemocnice, tak tyto linky jsou vám k dispozici bezplatně a nonstop)

Služby poradenských psychologů nejsou hrazeny pojišťovnami. Ceny služeb:

:: 50 min. individuální konzultace: 800 Kč

:: 50 min. párové poradenství: 1200 Kč

:: sezení se začátkem v 17 hodin a později je s příplatkem 300 Kč, konzultace o víkendu je s příplatkem 600 Kč (pokud jste ochotni si tyto časy připlatit, sdělte to prosím při objednávání; je možné, že volno bude rychleji než v běžných časech)

:: písemná zpráva: 1200 Kč za každou započatou normostranu nebo dle dohody

:: platí se na místě v hotovosti, případně předem převodem na účet

:: konzultaci lze bezplatně zrušit do 48 hodin před jejím začátkem; konzultaci omluvenou později či neomluvenou absenci je třeba uhradit (tyto částky jdou na charitu – na detailech se domluvíme, pokud ten případ nastane)

:: pokud na svém prvním sezení usoudíte, že vám můj způsob práce nevyhovuje, můžete konzultaci kdykoli během prvních 20 minut ukončit a v takovém případě nebudete nic platit

Sezení probíhají v Jaroměři

:: objednání na info (zavináč) psyx.cz nebo na tel. 704 545 183, po – čt 10 – 14 hod. Pokud to nikdo nezvedá, máme zrovna kupu práce (možná i dovolenou 😉), ale nevadí, napište sms nebo e-mail, že se chcete objednat a zavoláme vám zpět.

Díky za zájem a držte se, on život fakt není žádná sranda (občas ani pro psycholožku)