E-booky proti zbytečným starostem – poznejte své přátele i nepřátele

ebnahled-sta1 ebnahled-sta2Vyznáte se v lidech okolo? A ve své hlavě? Pokud si nejste jistí, pomůžou vám dva nové e-booky PhDr. Michaely Peterkové, díky kterým můžete zjistit překvapivé věci o svých přátelích a kamarádech tam venku a o nepřátelích ve své vlastní hlavě.

typologie blízkých lidí - e-book obálkaTYPOLOGIE BLÍZKÝCH LIDÍ

Vztahy s druhými lidmi nás formují, přinášejí nám radost, ale taky spoustu starostí. Jestli máte pocit, že těch starostí a nepříjemných pocitů kvůli druhým lidem zažíváte až příliš, může vám pomoct tento e-book. S jeho pomocí si zařadíte lidi, s nimiž trávíte nejvíc času, do čtyř typů. U každého typu se dozvíte jeho charakteristiku a co dělat, aby vám vztah s daným člověkem přinášel víc pozitivního a míň negativního.

E-book Typologie blízkých lidí patří jako dárek zdarma k relaxační nahrávce Zvládání běžných starostí 1 na www.relaxace.psychoweb.cz

KOGNITIVNÍ SKŘETI - e-book obálkaKOGNITIVNÍ SKŘETI – NEPŘÁTELÉ V NAŠEM VLASTNÍM MYŠLENÍ

René Descartes se dopustil slavné věty „Myslím, tedy jsem.“ A my ji můžeme snadno doplnit na „Jak myslím, takový/á jsem“.

Tento malý e-book prověří některé vaše myšlenkové návyky. Je téměř jisté, že se ve svém myšlení dopouštíte některých chyb (odborně nazývaných „kognitivní omyly“), které vám komplikují život a zabraňují vám ve spokojenosti. Otestujete si a probereme postupně čtyři časté omyly – skřety. Na konci knížky budete vědět, jak tyto skřety poznat a vykopnout ze své hlavy.

E-book Kognitivní skřeti samostatně neseženete, ale získáte ho společně s relaxačně-sugestivní nahrávkou Zvládání běžných starostí 2 na www.relaxace.psychoweb.cz

Získat e-booky proti zbytečným starostem

 

Michaela Peterková – o autorce e-booků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *