Odkládání práce – prokrastinace >> E-booky pro zvládání prokrastinace

E-book SWOT analýza, prokrastinace, obálka ebnahled-prokr2Máte sklon odkládat důležitou práci a chcete s tím něco udělat? Pak by vám mohly pomoci tyto dva malé e-booky. Díky nim si jednak otestujete své prokrastinační sklony a sestavíte si jednoduchou analýzu, pomocí které uvidíte, o co se při překonávání prokrastinace můžete opřít a kde naopak můžete očekávat komplikace.

ebnahled-prokr2TESTY PROKRASTINACE

Otestujte si sílu svých zločinných sklonů k odkládání povinností. V tomto malém e-booku najdete jednoduchý test intenzity prokrastinace. A to není všechno. Prokrastinace se nevyskytuje nezávisle na vaší osobnosti, proto v e-booku najdete ještě test jedné důležité osobnostní dimenze a test typu motivace.

Společně vám tyto testy poskytnou zajímavé informace, díky kterým máte šanci zabojovat s prokrastinací ještě účinněji.

Tento e-book nelze samostatně sehnat – patří jako dárek k relaxačně-sugestivní mp3 nahrávce Zvládání rozptylujících myšlenek při práci, kterou seženete na www.relaxace.psychoweb.cz.

E-book SWOT analýza, prokrastinace, obálkaSWOT ANALÝZA PRO PŘEKONÁNÍ PROKRASTINACE

SWOT analýza je pomůcka, díky které se s prokrastinací poperete ještě účinněji. Prostřednictvím jednoduché tabulky si uděláte pořádek ve svých zdrojích a naopak překážkách. Budete pak vědět, na co spoléhat a na co si dávat pozor.

SWOT je zkratka z anglických slov Strenghts (Silné stránky), Weaknesses (Slabé stránky), Opportunities (Příležitosti) a Threats (Hrozby). Naučíte si tuto jednoduchou analýzu sestavit, což vám v překonávání prokrastinace pomůže. A navíc, když už to budete umět, si pak můžete vyplnit SWOT analýzu pro jakýkoli jiný cíl, který vás napadne – ať už to bude „jak nezapomenout nosit manželce každý týden kytky“, „jak se naučit španělsky“ nebo „jak zrychlit kariérní postup“.

Tento e-book je součástí relaxačně-sugestivní nahrávky Motivace a energie k práci na www.relaxace.psychoweb.cz – když si stáhnete tuto nahrávku, automaticky získáte i e-book se SWOT analýzou zdarma.

Získat e-booky k překonání prokrastinace

 

Michaela Peterková – o autorce e-booků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *