Online psychologické kurzy

:: Cítíte nervozitu, úzkost nebo nadměrný stres?
:: Máte smutnou až depresivní náladu?
:: Chcete lépe porozumět sami sobě?
:: Nechce se vám za psychologem nebo je pro vás drahý?

Nyní máte možnost své potíže řešit – jsou tu pro vás online psychologické programy Žlutá sova. Jsou to internetové kurzy sestavené psychology, zcela anonymní a důvěrné, k nimž máte přístup kdykoli chcete.

Každý kurz se skládá z několika hlavních částí, které postupně procházíte. Cestou vás čekají různé informace, interaktivní úlohy, kvízy, testíky a materiály ke stažení.

V kurzech Žlutá sova jste aktivní – čtení tam moc není, hlavně vyplňujete, klikáte, přemýšlíte a zkoušíte si nové věci na vlastní kůži.Kurz duševní rovnováhy, obálka

Kvalita kurzů Žlutá sova je potvrzena: první díl vyšel r. 2014 knižně v nakladatelství Portál, další následovaly v letech 2015 a 2015 (pod názvy Kurz zdravého sebevědomí a Kurz dobré nálady). Pokud máte radši papírové knížky, sáhněte po nich. Internetová verze na druhou stranu sice nevoní papírem, ale zase je v ní mnohem víc interaktivity. Vyberte si, co je vám bližší.

Obsah těchto psychologických kurzů vychází z práce poradenských psychologů a psychoterapeutů. Jejich vyzkoušené techniky a postupy z oblasti poradenství a psychoterapie jsou tu pro vás v online podobě.

>>> Jít k psychologickým kurzům <<<

Podrobnosti k některým kurzům:

Psychologický online kurz Duševní rovnováha I:

Poznání vlastní osobnosti – oblasti spokojenosti a nespokojenosti, schopnosti a osobnostní zdroje, informace o typech úzkosti a neurotických potíží, revize životních cílů, zacházení s vlastními chybami a omyly, nácvik dvou relaxačních technik, pomůcky ke snižování úzkosti, návod na efektivní řešení běžných problémů, podpora rozumného hodnocení reality a mnoho dalšího. Program ve svých 14 hlavních částech obsahuje přes 50 jednotlivých celků – interaktivních cvičení, informací, materiálů ke stažení, kvízů a testů.

Bonus: zdarma mp3 nahrávka relaxace (autogenní trénink) ke stažení.

Psychologický online kurz Lepší každý den:

Kurz vychází z pozitivní psychologie a v 10 nabitých lekcích představuje možnosti hlubšího sebepoznání a účinné postupy ke zvýšení spokojenosti a duševní odolnosti. Na online část navazuje ještě 60ti denní podpora, díky které načerpané vědomosti a užitečné změny jen tak snadno nezapomenete.

Psychologický online kurz Duševní rovnováha II:

Odhalení spouštěčů úzkosti, práce s emocemi, revize sexuálního života, informace o systému lidských potřeb, mozkovém centru emocí, o problému předsudků, pomůcky k překonání vyhýbavého chování, nácvik nové relaxace, podpora pozitivního myšlení a mnoho dalšího. Program ve svých 14 hlavních částech obsahuje přes 50 jednotlivých celků – interaktivních cvičení, informací, materiálů ke stažení, kvízů a testů.
Tento program navazuje na Duševní rovnováhu I, proto byste jej měli zahájit až po dokončení prvního dílu.

Bonus: zdarma mp3 nahrávky Jacobsenovy relaxace ke stažení.

Psychologický online kurz Zvýšení sebevědomí:

Poznání vlastní osobnosti, zdrojů, rezerv, schopností a osvojení způsobů, jak své schopnosti lépe využívat. Účinné psychologické pomůcky k nastartování zdravého vztahu k sobě, odhalení souvislostí ve své psychice, nácvik zdravě sebevědomého cítění a jednání s druhými. Program ve svých 14 hlavních částech obsahuje přes 50 jednotlivých celků – interaktivních cvičení, informací, materiálů ke stažení, kvízů a testů.
Program je intuitivní a nepotřebujete žádné předchozí znalosti z psychologie. Stačí jen chtít se svou situací něco dělat a mít přípojení k internetu.

Bonus: zdarma mp3 motivační nahrávka ke zvýšení sebevědomí ke stažení.

Psychologický online kurz Život bez deprese:

Práce s vlastními úspěchy a neúspěchy, s pocity viny, nalezení priorit, informace o depresi, její léčbě, příčinách deprese a souvislostech, plán pro zvládání potřebných činností, zvládání vztahů s druhými lidmi, nácvik relaxace, užitečné pomůcky pro postupné zlepšování nálady a pro zvládnutí pozitivnějšího myšlení a ještě mnoho dalšího. Program ve svých 14 hlavních částech obsahuje přes 50 jednotlivých celků – interaktivních cvičení, informací, materiálů ke stažení, kvízů a testů.

Bonus: zdarma mp3 nahrávka relaxace (autogenní trénink) ke stažení.

>>> Jít k psychologickým online kurzům <<<

Video s představením kurzů Žlutá sova – podívejte se dovnitř a zjistěte víc:

One thought on “Online psychologické kurzy

  1. Jestli se vám chce, přijďte 17.5. od 15 hodin na holešovické výstaviště – v Komorním sále na veletrhu SVět knihy pořádám besedu o duševní rovnováze.

Comments are closed.