PRAKTICKÉ ZÁKLADY RELAXACE A MEDITACE

Semináře pro knihovny, lázně, kulturní centra a jiná krásná místa, kde se scházejí zvídaví lidé
Připravte svým klientům a návštěvníkům tento zážitek:

Jak se umět uklidnit, lépe soustředit a více žít

Přijměte pozvání do oázy klidu, sebepoznání a harmonické existence. Všichni v sobě máme možnosti, jak zvládat stres a těžké situace, jak vnímat signály ze svého těla a jak léčit rány, které utrpíme na cestě životem – tyto možnosti čekají, až je objevíme a začneme jejich úžasné výhody využívat.

Naučíme se příjemné, jednoduché a přitom fantasticky účinné techniky dechu a soustředění. Objevíme umění plné mysli neboli všímavosti, kde přítomný okamžik zcela naplní naši mysl a nabídne nám odpočinek od požadavků rychlého světa.

Relaxace a meditace jsou staletími prověřené a příjemné cesty ke zlepšení vaší pohody. Jsou i vědecky podložené – řekneme si o tom a společně pochopíme, co se v našem těle a mozku děje při stresu a relaxaci.

Tento seminář může být velmi příjemně stráveným časem, ale může také být něčím mnohem víc: Začátkem pěstování celoživotní praxe, která promění způsob, jakým prožíváte své nitro a okolní svět.

Tento seminář je velmi interaktivní – všechny relaxační a meditační prvky, o kterých budeme mluvit, si také vyzkoušíme na vlastní kůži a na vlastní duši.

⏳Délka semináře: 60 až 180 minut – podle toho, kolik technik se budeme učit

✉️ Už Vás napadá vhodný termín? – Napište mi na psychologie@seznam.cz

PhDr. Michaela Peterková
psycholožka a lektorka semináře