RELAXACE A MEDITACE I. – Živý kurz

Zajímá Vás relaxace a meditace? Chcete se naučit uvolnit tělo i duši, být vyrovnanější a spokojenější?

Pak by Vás mohl zajímat živý kurz, na kterém se naučíme několik tradičních a fungujících technik. Bude jen malinko teorie, zato hodně praxe.

Kdy, kde?

Momentálně se můžete přihlásit na tyto termíny:

4.9.2021 (sobota) od 10 hod., cena 1650 Kč – KURZ NAPLNĚN

Délka – 5 hodin (celkově počítejte šest, uprostřed uděláme hodinovou přestávku na procházku, oběd, odpočinutí od samého toho odpočívání a uvolňování:) )

Stornopoplatky: 30% při odhlášení více než 14 dnů před konáním kurzu, 14 dnů a méně: 100%.
Covid situace: Kdyby nějaká oficiální nařízení znemožnila kurz provést, nabídnu Vám buď náhradní termín, nebo vrátím plnou cenu kurzu.

Kurz probíhá v Jaroměři (dostupnost vlakem, busem i autem dobrá, parkování bezproblémové a můžete kurz spojit s prohlídkou josefovské pevnosti, krásnou procházkou Ptačím parkem podél Staré Metuje, s návštěvou Kuksu, Braunova Betlému v Žirči, výšlapem na Sněžku nebo na rozhlednu na Velké Deštné)

Co se naučíte: Dechovou relaxaci, autogenní trénink, Jacobsonovu progresivní relaxaci a body scan

Bonus: Pokud všechno klapne, navštíví nás i opravdová fyzioterapeutka Mgr. Iveta Pourová a poví nám něco o dýchání – jen málokdo totiž správně dýchá a ze špatného dýchání plyne spousta problémů; koukne na každého účastníka, kdo bude mít zájem, a zhodnotí, poradí.

Dostanete osvědčení o absolvování

Kurz vede PhDr. Michaela Peterková – jsem poradenská psycholožka a ve své praxi relaxační techniky hojně používám, jsem mj. autorka knížky Relaxace pro děti a webových stránek relaxace.psychoweb.cz

 

Relaxace vám může pomoct proti úzkosti, nervozitě, nespavosti, špatnému soustředění a špatnému sebeovládání. Nebo abychom to formulovali pozitivně – relaxace vám může pomoct být uvolněnější, klidnější, spokojenější, lépe se soustředit a ovládat své emoce.

Máte-li zájem, přihlaste se:

Přihláška na sobotu 4.9.2021 (1650 Kč) – KURZ NAPLNĚN