Online test vaší vůle

Vůle je mentální sval, který ovlivňuje naši schopnost jít za svým cílem, rozhodovat se, vytrvat a ignorovat rušení. Následující test vám prozradí, v jaké kondici vaše vůle je.

32 thoughts on “Online test vaší vůle

 1. ano, Ano, ANO!! Ani kdybyste mě znala osobně, nebylo by to výstižnější. Jejejej. Moc vtipné a trefné, jako Vaše ostatní testy a lekce. Ty jsou však delší a odkládám si je stranou, „až bude čas a klid“, což asi také něco znamená… Děkuji, zase jste mě někam popošťouchla. Ať Vám to život také někdy oplatí, je to jako rozsvítit v jeskyni baterku…

  1. Děkuju za komentář a zhodnocení a hezké přirovnání! A taky za hezké přání – asi se děje, mám dobrej život.
   Mějte se krásně!
   Michaela Peterková
   PS. A nikdy nebude čas a klid;) Jedině teď, teď a zase teď.

  2. V mnohém máte pravdu…JSEM STAROSTLIVÁ MATKA, vždy v první řadě myslím na druhé … a to je asi špatně ….
   Pokud se cokoliv přihodí, hledám chyby sama v sobě i když je vina na dvou stranách, alejá hledám, kde jsem udělala chybu já a jak ?

  3. Nečekal jsem nic vyjímečného, ale pravdivost mě zaskočila, potřebuji pomoci se dostat z kruhu svého “ EGA „, oprostit se od své osoby a pomáhat těm kdo pomoc potřebují, myslím, že by došlo ke zpětné vazbě, děkuji.

 2. Moc hezký test, chřipka je sice agresivní a umí skolit, ale také brzy přejde, můj postoj je hovnivál, který pomalu, ale jistě dosáhne svého. Moc krásné přirovnání. Mám ráda Vaše testy a pár jsem si jich zakoupila a chci říct, že mi opravdu sedí a člověk se dozví o svých skrytých darech i nedostatcích, na kterých se dá i pracovat. Přeji Vám hodně štěstí a úspěchů ve Vaši práci.

  1. Díky za Vaši přízeň a moc ráda slyším, resp. čtu, že z testů čerpáte užitečné informace!
   Krásný den, Michaela Peterková

  2. Vidíte a já jsem právě toho hovnivála pochopila úplně jinak! A sice že si s sebou stále nese všechny své problémy, traumata, trable…prostě svůj shit a stále si na to nabaluje víc a víc a nezbavuje se svého odpadu.
   Chřipka – pouhý virus, mi přišla jako něco nízkého…
   Pes je zase poslušný a podřízený.
   Takže jsem za sebe vybrala surikatu, jediná možnost, která je oproti ostatním aspoň trochu na úrovni 😂

 3. Vždy jsem byla přesvědčena že je to blbost ale po přečtení jsem byla v šoku naprosto perfektně zhodnotil mojí vůli a odhodlání musím přehodnotit názor na psychologické testy .

  1. Dobrý den, Jarko. Jsem ráda, že Vás výsledek testu přesvědčil. Ono to samozřejmě je tak, že některé testy jsou, jak píšete, blbost, ale je spousta takových, které fungují. Asi jako v každém oboru lidské činnosti. Mějte se moc hezky! MP

 4. Díky za překvapivě krátký a překvapivě vypovídající test. Jste sama autorkou?
  Johann

  1. Jsem ráda, že se Vám test líbí. Nenapadá mě nikdo jiný, na koho bych autorství mohla hodit:) MP

 5. Vcelku to sedí , alespoň na mne….když to tady tak člověk čte…uvědomí si na čem zapracovat a to si myslím že je občas důležité , protože i vůle má svoje zakolísání a může se ztrácet a tím nastávají problémy

 6. Pokud člověk vyplní test pravdivě, dozví se o sobě leccos už při jeho vyplňování…, a to je, myslím, dobře. :o)

 7. dobrý den, test se mi velice líbil, právě proto, že není ano x ne x nevím… a rozdíl v chování surikaty a viru chřipky? no právě – tady nejde o přirovnání sama sebe, ale svého životního postoje no a o tom je právě tenhle test. Paní Peterková, kde bych se dostala k více takovýmto testům? děkuji, pěkný den

  1. Heleno, testů je na internetu docela hodně, v angličtině obzvlášť. Pokud jde o mé testy, jak prémiové (dlouhé, profi, placené) najdete na http://www.psychotesty.psyx.cz – většina jich je konzervativních, ale třeba EQ test je myslím docela „sexy“. Dělám testy pro různé lidi, naposled třeba pro aktuálně.cz Test agresivity. Mám v plánu dám sem na psyx víc testů, jako je třeba tahle Vůle. Pokud jste v mailinglistu, určitě se o nich dozvíte:) Díky za zájem!

 8. Test se mi nejeví jako něco vytvořeného psychologem, ani jeho projektivní rovinu nevnímám na dobré úrovni. Nicméně moje volba, že jsem si rozhodla ukrátit čas 🙂 Něco jako v časopisech tipu Chvilka pro Tebe, Žena a život. Škoda, web dělal jinak docela dobrý dojem

  1. Někdo má radši testy, kde jsou „seriózní“ a dost suché otázky a u nich možnosti „silně nesouhlasím – spíše nesouhlasím – nevím – spíše souhlasím – naprosto souhlasím“. Takové testy umím taky, ale radši dělám takové, u kterých se člověk neunudí k smrti a vypovídací hodnotu mají stejnou, ne-li lepší. (A dají minimálně 3x tolik práce, než ty suché.) Ale díky za Váš názor, všem se zavděčit nemůžu:)

 9. Máte pocit, že je důležitější hrát hru na počítači (jakoukoliv hru), než postarat se o hladové a plačící dítě ????? Je důležité jít za svým cílem bezohledně a přes mrtvoly? Mít vůli je synonymum pro lhostejnost a bezohlednost? Razíte zásadu neohlížet se na nic a na nikoho, když jde o to, že něco chci?

  1. Šachista neskončí svoji partii ani kvůli jídlu na plotně ani kvůli plačícímu dítěti. On by ji nejspíš nezačal hrát

 10. Překvapila mne otázka ohledně toho šachisty.. Proč by ho mělo zajímat cokoli jiného než rozehraná partie? 🙂

  1. Protože by ho ty okolnosti dost rušily v koncentraci a prohrál by :)…Já bych šla zachránit tu omáčku, tou bych nakrmila to dítě a pak v klidu hrála dál… Tahle otázka zjevně vyvolává dost rozdílné reakce, zajímavé:)

  2. Já jsem si zase říkala, že proč by ho mělo zajímat cokoliv jiného víc než plačící dítě! Napřed dítě uklidnit, pak hned vypnout tu omáčku a nandat dítěti na talíř. A po jídle klidně zase hrát.

 11. Promiňte, nechci nikoho urazit, ale tento test se mi zdá… zvláštní… takhle krátký test a takovýto druh otázek, silně pochybuji že vám to něco může doopravdy říct. Doopravdy, copak se někdo může přirovnat buď k surikatě nebo viru chřipky?

  1. Někdy je moc informací spíš na škodu. A tyhle otázky, ze kterých není úplně jasné, na co se ptají, jsou pro testy nejlepší, protože otázky typu „Máte silnou vůli?“ „Dokončíte všechny své úkoly?“ vypovídají často jen o tom, jak se sami sobě chceme jevit. Ale je jasné, že test nesedne všem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *