Kurz duševní rovnováhy

Kurz duševní rovnováhyKurz duševní rovnováhy (Michaela Peterková) je štíhlá interaktivní knížka, která učí zvládat úzkost, stres a napětí. Nechce to být jen další z řady návodů na šťastný život. Tyto návody většinou stejně nefungují, přestože v nich občas najdeme chytré věci. Nefungují proto, že je člověk při jejich čtení pasivní. Ke Kurzu duševní rovnováhy si rovnou vezměte tužku, protože míst pro zapisování, zamýšlení a testování je tam opravdu hodně. Kurz duševní rovnováhy dělá z čtenáře aktivního účastníka vlastní proměny.

Knížka obsahuje vyzkoušené a fungující poznatky různých psychologických směrů. Setkáte se v ní se spokojeností, neurózami, cíli, řešením problémů, rozpoznáváním zdravých a nezdravých myšlenek, časovým plánem, vzpomínkami na dětství, prací s úspěchy a neúspěchy, relaxací, vlastními schopnostmi, hodnocením stresových vlivů a mnoha dalšími užitečnými tématy.

Kurz duševní rovnováhy má 14 částí. Pokud mu denně věnujete půl hodinky, máte šanci vidět za ty dva týdny zajímavý posun k lepšímu. Kurz duševní rovnováhy do vás nechce lít laciné rady – chce aktivovat schopnosti a zdroje, které v sobě už máte, jen o nich zatím nevíte. Pravděpodobně toho totiž můžete zvládnout mnohem víc, než si myslíte.

Knížka Kurz duševní rovnováhy vychází z oblíbeného kurzu Žlutá sova – Duševní rovnováha I. Pokud máte radši internetovou aplikaci než knížku, zkuste online verzi.

Kurz duševní rovnováhy byl za březen 2014 nejprodávanější knihou nakladatelství Portál ve své kategorii, informují o něm různá média a na Heuréce má pěkných 88% (duben 2014).

Kurz duševní rovnováhy seženete v e-shopech a běžné obchodní síti.

Podívat se, kde jde koupit knížku Kurz duševní rovnováhy

Recenze:
:: Tamara Tomanová – Absolvujte kurz duševní rovnováhy!
:: Jakub Trpiš – Recenze knihy Kurz duševní rovnováhy

Kurz duševní rovováhy, velký náhled

Michaela Peterková – o autorce knížky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *