RELAXACE A MEDITACE – Živý kurz

Zajímá Vás relaxace a meditace? Chcete se naučit uvolnit tělo i duši, být vyrovnanější a spokojenější?

Pak by Vás mohl zajímat živý kurz, na kterém se naučíme několik tradičních a fungujících technik. Bude jen malinko teorie, zato hodně praxe.

Kdy, kde?

Momentálně se můžete přihlásit na tyto termíny:

26.5.2020 (úterý) od 10 hod., cena 1590 Kč

30.5.2020 (sobota) od 10 hod., cena 1650 Kč

Sleva 200 Kč platí do 11.3.2020 pro předběžně přihlášené. Pokud pro Vás není problém přijet v úterý, zvažte prosím právě ten úterní termín, aby v sobotu měli šanci ti, co se ve všední den nemůžou uvolnit. Díky:)

Délka – 5 hodin (celkově počítejte šest, uprostřed uděláme hodinovou přestávku na procházku, oběd, odpočinutí od samého toho odpočívání a uvolňování:) )

Stornopoplatky: 30% při odhlášení více než 14 dnů před konáním kurzu, 14 dnů a méně: 100%.

Kurz probíhá v Jaroměři, v učebně divadla (dostupnost vlakem, busem i autem dobrá, parkování bezproblémové a můžete to spojit s prohlídkou josefovské pevnosti, Kuksu, Braunova Betlému v Žirči, výšlapem na Sněžku nebo na novou rozhlednu na Velké Deštné)

Co se naučíte: Dechovou relaxaci, autogenní trénink, Jacobsonovu progresivní relaxaci a body scan

Dostanete osvědčení o absolvování

Kurz vede PhDr. Michaela Peterková – jsem poradenská psycholožka a ve své praxi relaxační techniky hojně používám, jsem mj. autorka knížky Relaxace pro děti a webových stránek relaxace.psychoweb.cz

Bonus: Pokud všechno klapne, navštíví nás i opravdová fyzioterapeutka Mgr. Iveta Pourová:) a poví nám něco o dýchání – jen málokdo totiž správně dýchá a ze špatného dýchání plyne spousta problémů; koukne na každého účastníka a zhodnotí, poradí.

Relaxace vám může pomoct proti úzkosti, nervozitě, nespavosti, špatnému soustředění a špatnému sebeovládání. Nebo abychom to formulovali pozitivně – relaxace vám může pomoct být uvolněnější, klidnější, spokojenější, lépe se soustředit a ovládat své emoce.

Máte-li zájem, přihlaste se:

Přihláška na úterý, 26.5.2020 (1590 Kč)

Přihláška na sobotu, 30.5.2020 (1650 Kč)

 

Bavte se a sdílejte: