RELAXACE A MEDITACE – Živý kurz

Zajímá Vás relaxace a meditace? Chcete se naučit uvolnit tělo i duši, být vyrovnanější a spokojenější?

Pak by Vás mohl zajímat živý kurz, na kterém se naučíme několik tradičních a fungujících technik. Bude jen malinko teorie, zato hodně praxe.

Kdy, kde?

Momentálně se můžete přihlásit na tyto termíny:

26.5.2020 (úterý) od 10 hod., cena 1590 Kč, obsazeno

30.5.2020 (sobota) od 10 hod., cena 1650 Kč, obsazeno

Další termíny vypíšu na konec léta a podzim 2020 – pokud odebíráte Zpravodaj, dozvíte se o tom. (Zpravodaj je zdarma a můžete si ho přihlásit nahoře vlevo.)

Délka – 5 hodin (celkově počítejte šest, uprostřed uděláme hodinovou přestávku na procházku, oběd, odpočinutí od samého toho odpočívání a uvolňování:) )

Stornopoplatky: 30% při odhlášení více než 14 dnů před konáním kurzu, 14 dnů a méně: 100%.

Kurz probíhá v Jaroměři (dostupnost vlakem, busem i autem dobrá, parkování bezproblémové a můžete kurz spojit s prohlídkou josefovské pevnosti, krásnou procházkou Ptačím parkem podél Staré Metuje, s návštěvou Kuksu, Braunova Betlému v Žirči, výšlapem na Sněžku nebo na novou rozhlednu na Velké Deštné)

Co se naučíte: Dechovou relaxaci, autogenní trénink, Jacobsonovu progresivní relaxaci a body scan

Bonus: Pokud všechno klapne, navštíví nás i opravdová fyzioterapeutka Mgr. Iveta Pourová a poví nám něco o dýchání – jen málokdo totiž správně dýchá a ze špatného dýchání plyne spousta problémů; koukne na každého účastníka, kdo bude mít zájem, a zhodnotí, poradí.

Dostanete osvědčení o absolvování

Kurz vede PhDr. Michaela Peterková – jsem poradenská psycholožka a ve své praxi relaxační techniky hojně používám, jsem mj. autorka knížky Relaxace pro děti a webových stránek relaxace.psychoweb.cz

 

Relaxace vám může pomoct proti úzkosti, nervozitě, nespavosti, špatnému soustředění a špatnému sebeovládání. Nebo abychom to formulovali pozitivně – relaxace vám může pomoct být uvolněnější, klidnější, spokojenější, lépe se soustředit a ovládat své emoce.

Máte-li zájem, přihlaste se:

Přihláška na úterý, 26.5.2020 (1590 Kč)

Přihláška na sobotu, 30.5.2020 (1650 Kč)

 

Bavte se a sdílejte: