O nás

Centrem naší činnosti je propojování psychologie a moderních informačních a komunikačních nástrojů. Weby s psychologickou tematikou jsme začali vytvářet prakticky hned, jak to technické možnosti internetu dovolily. Jsou za námi kvanta realizovaných projektů – informační weby, databáze psychologů, veřejné psychologické testy, profesionální testy pro výběr zaměstnanců a kurzy psychologie.

Jsme malá firma, kde se nikdo nechce ani nemůže schovávat za „příkazy vedení, se kterými nic nenadělá“. Tady jednáte s konkrétními lidmi, kteří mají osobní zodpovědnost. To nás také silně motivuje k tomu, abychom svou činnost dělali nejlépe, jak můžeme.

A hlavně jsme lidé, které jejich práce baví. Nešla by dělat bez určitého vzdělání, zkušeností a neustálé práce na sobě, ale bez nadšení by tohle všechno bylo k ničemu. Velmi doufám, že zájem a nadšení jsou ve výsledcích naší práce vidět.

Na webu psyx.cz se setkáváte s výsledky práce těchto lidí:

PhDr. Michaela Peterková
Psycholožka, autorka většiny textů, kurzů, seminářů a testů.
Kontakt

Ing. Zdeněk Peterka – webmaster
Informatik a odborník v systémech průmyslové televize. Uvádí tady do života vše, co přesahuje formát .htm, takže skoro vše.

Ondřej Moravec – muzikant
Většina toho, co tady na webu má nějakou melodii, je jeho práce. Tvoří nám hlavně podehrávky pro sugestivní audia.

MgA. Jindra Hubková – akademická malířka a překladatelka
Autorka části výtvarných počinů na této doméně.

Raiffesisen Bank, a.s. a Global Payments Inc. Europe – platební brána
Renomované společnosti, které procesují platby platebními kartami na našich webech.

Za dřívější spolupráci děkuji svým kolegům:

PhDr. Miloslav Pleskač – psycholog
Zkušený psycholog; více než čtyři desítky let pracuje s lidmi závislými na alkoholu, dlouho působil v psychosociálním poradenství a jako konzultant v léčebně dlouhodobě nemocných. O své zkušenosti se dělí s posluchači Českého rozhlasu.

PhDr. Alexander Kvietok – psycholog
Psycholog; pracuje v pedagogicko-psychologické poradně v Košicích. Dříve se zabýval problematikou mentálně postižených jedinců a pracovní terapií.

Bavte se a sdílejte: