Michaela PeterkováPhDr. Michaela Peterková

Semináře, přednášky

Uspořádám pro vás semináře z oblasti duševního zdraví, zvládání stresu a úzkosti, komunikace, relaxačních technik a výchovy.  Podrobné informace a anotace již připravených seminářů najdete v sekci Kurzy a semináře. Neváhejte předložit své požadavky — již hotových anotací se není třeba držet, obsah seminářů přizpůsobím vašim konkrétním potřebám.

Během seminářů v maximální míře podporuji aktivitu účastníků – pokud to téma a množství lidí dovolí, zkoušíme si určité situace, a vždy vítám vlastní zkušenosti a dotazy účastníků.

Rozsah seminářů je věcí konkrétní dohody, obvykle je to 1-6 hodin. Složitější témata se pak řeší v sérii několika seminářů. Kratší akce se soustředí na východní Čechy, ale přijedu za vámi prakticky kamkoli s tím, že zde záleží na rozumném poměru nároků na cestování a rozsahu semináře. Cena závisí na charakteru, tématu a rozsahu semináře. Pro podrobnosti mě kontaktujte:  Michaela Peterková, info@psyx.cz.
Informace o mě a mé kvalifikaci
Anotace vybraných seminářů
.

online testy osobnostiTvorba psychologických testů

Potřebujete test pro přijímání zaměstnanců nebo pro svůj webový projekt? Pak vám takový test z oblasti osobnosti, duševního zdraví a výkonu (schopnosti, IQ) můžeme vyrobit na míru.
Testování zaměstnanců a uchazečů o zaměstnání
Jiné psychologické testy

.

poradenstvíIndividuální poradenství

V rámci individuálních konzultací se věnuji klientům, kteří hledají cestu ze svých náročných životních situací. Momentálně pracuji pouze s několika klienty, kteří za mnou docházejí dlouhodobě. Nové klienty kvůli velkému časovému vytížení nyní nemohu přijímat.

Bavte se a sdílejte: