Kultivace emočního života

seminář phdr peterkováAnotace semináře Kultivace emočního života

Chcete konečně porozumět tomu, jak ve vaší psychice fungují emoce a jak s nimi můžete efektivně zacházet? Tento seminář založený na nejnovějších vědeckých poznatcích vám ukáže překvapivé pravdy o negativních a pozitivních emocích a naučíte se, jakými cestami je dostat do zdravého poměru.

Seminář je částečně zážitkový; můžete se těšit na ohleduplné a účinné techniky a interakce, díky kterým se vám ty nejdůležitější poznatky dostanou snadněji pod kůži. Když se naučíte zvládat pozitivní a negativní emoce, přinese vám to více úspěchů a spokojenosti ve vašem životě.

Všechny informace a postupy jsou vědecky podložené (čerpám z prací respektovaných odborníků, jako je například B. Frederickson (University of North Carolina), M. Seligman (University of Pennsylvania), E. Diener (University of Illinois), S. Lyubomirski (University of California) a jiní).

Akreditováno MŠMT

Seminář vede PhDr. Michaela Peterková – psycholožka se zkušenostmi z privátní psychodiagnostické, poradenské a hypnoterapeutické praxe. Dlouhodobě se zabývá tématem zvládání stresu a náročných situací. Vede vzdělávací semináře, pracuje s klienty, je autorkou webových projektů a několka knih.

Rozsah semináře: 4 hodiny

Náplň semináře:

Pozitivní a negativní emoce – jejich vlastnosti, účel a působení

Zdravý poměr pozitivních a negativních emocí v osobním životě a partnerství

Zvláštnosti pozitivních emocí

Sebediagnostika – metody, jak lépe poznat svou osobnost

Zvládání negativních emocí

Jak prožívat víc pozitivních emocí

 

V případě zájmu o tento seminář mě prosím kontaktujte.
E-mail: info(z@vináč)psyx.cz